EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİNDE UZMAN KADRO VE GÜVENİLİR FİRMA
0216 573 81 19
EV DEPOLAMA

Evden Eve Nakliyat

Garantili sigortalı nakliyat

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

 • KALİTELİ
  • GÜVENLİ
   • SİSTEMATİK
    • HİJYENİK TAŞIMA
     • EĞİTİMLİ PERSONEL

Şehir içi, Şehirler arası ve Uluslararası

Taşımacılık ve Nakliyat

Ev taşımanın en kolay yolu nakliyat sektöründe bulunmaz herhalde diye düşünüyorsunuz. Firmamızın yapmış olduğu çalışmalar sonucu taşınma sıkıntısını en aza indirerek daha kolay hale getirmiş bulunmaktayız.

Taşınma denince akla gelen ilk sorulardan biri GÜVEN işte bu güven dolu bir taşınma hayatı sunmaktayız sizlere 0212 211 10 62 nolu hattımızdan bize ulaşarak taşınma hakkında kafanızdaki bütün sorunlardan kurtulun.

Depolama

Ev Depolama yada Eşya Depolama olarak vermiş olduğumuz hizmetler tamamen müşteri istek ve öngörülerine dayalı şekilde sistemli ev programlı hale getirmiş bulunmaktayız.

Evden Eve Depolama

Parça Eşya Depolama

Evinizin yada iş yerinizin taşınma sonrası, taşınama öncesi fazla olan eşyalarınızı depolarımızda muhafaza edebilirsiniz. NAKO Depolama Hizmeti her koşulda ve her darlıkta işlerinizi kolaylaştırır ve yer sıkıntınızı giderir.

Depolama hizmetlerimiz odalı yada komple depolama olarak iki farklı şekilde oluşur. oda sayısı olarak da kiralama yapılabilir yada eşyalarınız çok fazla ; villa, okul, banka gibi fazla ise komple depolama olarak da depolarımızı kiralayabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyatın avantajları ; Firmamızın sağlamış olduğu kampanyalar doğrultusunda sizlerde kampanyalarımızdan faydalanabilir bu avantajlı fiyat ve kaliteli taşınmada yararlanabilirsiniz.

ofis taşımalarınızıda bizimle kolaylıkla taşıtabilirsiniz. NAKO Ofis Taşıma hizmetlerimizden faydalanarak en kolay ve en hesaplı bir taşınma için bizi tercih edebilirsiniz.

Taşınma sonrası dizayn

NAKO Nakliyat taşımalarınız bittiğinde de sizlere yardımcı olmaktadır. bu hizmetlerimiz sayesinde taşınma sonrası sıkıntıları da ortadan kaldırarak sizlere yardımcı oluyoruz.

Her Zaman ve her yerde sizlerin en büyük destekçiniz olarak hizmetlerimiz sürdürmekteyiz. Evden eve nakliyat hizmetlerimizin amacı taşınma öncesi ve sonrası olarak sıkıntıları ortadan kaldırmak ve en kolay taşınma nasıl gerçekleşir nasıl düzenlenir bu sistem üzerinde çalışmalarımız devam ediyor.

Ekspertiz

Firmamızdan Ücretsiz Ekspertiz İsteyin

Taşıma öncesi yerinde keşif

NAKO Nakliyat taşınma öncesi keşif sistemi ile daha rahat ve daha kolay bir taşınma öncesi hazırlık evresi oluşturma ve bu taşımalarda meydana gelebilecek en ufak bir olumsuzluk kalmaması için geliştirilen bir sistemdir.

Firmamızdan bu desteği ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey 0212 211 10 62 nolu hattımızdan bize ulaşarak destek formu açmanız.Gerisini firmamız düzenler ve kolaylaştırır.

Şehirler arası nakliyat

Şehirler arası nakliyat hizmetimiz öncelikli olarak tayin zamanlarında memur olan çalışanlarımıza yardımcı olmaktır. Taşımaların vermiş olduğu sıkıntılar ve taşınma stresi ve gerginliği ortadan kaldırarak daha huzurlu ve güvenli bir taşınma gerçekleştiriyoruz.

Uluslararası nakliyat

Taşınmalar sadece bir günde değil önemli olan her günü huzurlu ve güvenli hale getirmektir. Uluslararası nakliyat hizmetlerimiz bu güven dolu ortamda her türlü taşınma işlemleriniz için yardımcı olmaktan gurur duyulmakta

Banka Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Fuar ve Dekorasyon Taşımacılığı

Para Kasası ve Piyano Taşımacılığı

Okul ve Eğitim Kurumları Taşımacılığı

Hastane ve Sağlık Ocağı Taşımacılığı

Yurt, Apart, Öğrenci Evi ve Otel Taşımacılığı